Kontaktné údaje

Kovoslužba Pavol Brek
Slovenská Volová 29
06722 Ohradzany
Tel : 0915 897 792Aktuálne informácie

Spustenie novej www stránky
V týchto dňoch prebiehajú posledné práce na našej novej stránke
16.08.2010

Vytvorenie loga spoločnosti
Momentálne prebieha úprava firemného dizajnu
10.02.2010

ďalšie správyKovoslužba Brek


Niekoľko slov na úvod


Naša firma je rozdelená na dva samostatné výroby a to práca s nerezom a práca so železom. Každa výroba ma svoje vlastné zariadenia na práce potrebné pri výrobe s daným materiálom a tieto sa neustále dopĺňajú o novinky ktoré je dostať na trhu. Zaoberáme sa spracovaním nerezu, železa, hliníku, medi a skla. Tieto materiály sa rôznorodo komponujú do naších výrobkov. Sme v spolupráci s architektom ktorý rieši otázky výkresovej dokumentácie a spracúva predstavy zákazníka na výkres a neskor na výrobný vykres. Naším cieľom je spokojnosť každého zákazníka.


Z histórie firmy


Firma bola založená v roku 2002. Firma spolupracuje s niektorými Slovenskými Firmami ako sú napr: Inžinierske Stavby, a.s , Širo, s.r.o , Milanko, s.r.o , Vojenské Lesy a Majetky SR, Stanislav Veľas-PROBE, Stavomont Snina, OVO centrum a veľa ďalších partnerov ktorych kruh sa rozširuje po kladnej spolupráci.


Výhliadky a ciele do budúcnosti


Kvalitná práca a spokojnosť zákazníkov.


Zoznam naších služieb a produktov


ploty, samonosné brány, kované ploty, nerezové ploty, prestrešenia, schodiská, plechové schodiská, samonosné schodiská, točené schodiská, zábradlia, nerezové zábradlia, železné zábradlia
Vyrobilo Swapp Studio
Najlepší hosting na Slovensku - Vyše 16 000 spokojných zákazníkov
Vyše 25 000 domén. Naj hosting!